Aktualności


 • Zmiana terminu Festiwalu!

  Z prawdziwą przykrością informujemy, że z powodu niezależnych od nas problemów organizacyjnych jesteśmy zmuszeni odwołać kwalifikacje wstępne oraz przenieść tegoroczną edycję festiwalu na późniejszy termin. Dokładna data festiwalu zostanie wyznaczona wkrótce, o czym poinformujemy Państwa mailowo oraz za pośrednictwem strony internetowej. Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację i mamy nadzieję, że spotkamy się wkrótce. Do zobaczenia.

 • Przyjmujemy zgłoszenia do XXVIII Edycji Festiwalu.
  Serdecznie zapraszamy!

  Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana oraz Studio Piosenki „Pawix Music” zapraszają Państwa do wzięcia udziału w XXVIII Ogólnopolskim Festiwalu „Nowa Piosenka w Starym Krakowie”.

  Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia. Do zobaczenia w Krakowie!

 • XXVII Edycja Festiwalu zakończona!

  Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Festiwalu, a także ich instruktorom oraz autorom premierowych piosenek wykonywanych przez dzieci i młodzież. Poniżej przedstawiamy protokół z posiedzenia Jury XXVII Ogólnopolskiego Festiwalu „Nowa Piosenka w Starym Krakowie", w którym znajdziecie Państwo informacje o wszystkich przyznanych nagródach i wyróżnieniach. Gratulujemy laureatom i życzymy wielu kolejnych sukcesów!

  Protokół z posiedzienia Jury
 • Przedstawiamy wyniki kwalifikacji!

  Przedstawiamy listę wykonawców zakwalifikowanych do XXVII Festiwalu "Nowa Piosenka w Starym Krakowie". Prosimy wszystkich o dokładne zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi i życzymy powodzenia w zmaganiach konkursowych.

  Osoby, którym nie udało się zakwalifikować do bieżącej edycji Festiwalu - zapraszamy ponownie za rok.

  Wyniki kwalifikacji
 • Prezydent Miasta Krakowa naszym honorowym patronem

  Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że Pan Jacek Majchrowski, Prezydent Miasta Krakowa, zgodził się objąć nasz Festiwal honorowym patronatem.

 • Ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń do Festiwalu!

  Przypominamy, że dziś upływa ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń do Festiwalu. Dziękujemy wszystkim, którzy przesłali do nas swoje zgłoszenia - wkrótce (22 kwietnia) przedstawimy listę osób zakwalifikowanych.

 • Zwiedzanie zamków nad Loarą nagrodą na naszym Festiwalu!

  Przypominamy, że jedną z głównych nagród XXVII Edycji Festiwalu Nowa Piosenka w Starym Krakowie jest wycieczka do Orleanu, ufundowana przez Dyrektora Centrum Młodzieży.

  Bonne chance!

 • Przyjmujemy zgłoszenia do XXVII Edycji Festiwalu.
  Serdecznie zapraszamy!

  Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana oraz Studio Piosenki „Pawix Music” zapraszają Państwa do wzięcia udziału w XXVII Ogólnopolskim Festiwalu „Nowa Piosenka w Starym Krakowie”.

  Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 kwietnia. Do zobaczenia w Krakowie!

 • Witamy na nowej stronie Festiwalu

  Mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w XXVII Ogólnopolskim Festiwalu Nowa Piosenka w Starym Krakowie za pośrednictwem nowej strony internetowej. Licząc na to, że bez trudu odnajdziecie wszelkie, niezbędne informacje dotyczące festiwalu, serdecznie zachęcamy do wysyłania zgłoszeń i życzymy wszystkim powodzenia.

Sponsorzy Festiwalu


Callan

Patroni medialni Festiwalu:

Dziennik Polski
Czas dzieci
Czas dzieci